Het Adelbert College feliciteert alle geslaagde leerlingen

4vmbo-t:

Nanssy Al-Azzawi, Arshin Amini Zanjani, Sterre van der Ark, Annefloor Bauer, Reinoud van Beek, Jesse Bol, Daphne Borst, Julia Broekhoven, Jesse Bus, Olivier van Deursen, Florence van Ebbenhorst Tengbergen (CL!), Nasja Elasha, Muluken Eyssen, Donna Filippo, Daan Goemans, Claire Heins, Anouck Houwer, Tijn Keldermans, Jazzy van der Kooij, Tim van der Kooij, Nikki Kroone, Michaela Lejuwaan, Noa Linthout, Oliver McGee, Iris Mensink, Romy Muijres, Julius Pitlo, Xavier Poort, Sebastiaan Remmerswaal, Emma Slomp, Niels Verzijl, Rosalie Wacker, Willem Wagemaker, Felicia van der Wyck, Gwen van der Wyck

+ 14 leerlingen die geen toestemming hebben gegeven voor vermelding van hun naam op de site

 

5havo:

Floris van Adrichem, Fadi Alkhouri, Mo Arabe, Ricardo van Beelen, Daan van Beelen, Marten Boers, Sjoerd Bron, Job de Bruin, Evie Buitink, Yade Cornel, Tim van Delft, Féline Deurloo, Aoife van Dijk, Eline den Dubbelden, Tim Duivenvoorden, Koen Elert, Joey Filippo, Ashley Gümüs, Bas van Gent, Lorenzo Geurtsen, Yulia Göbel, Lukas van der Ham, Nikki van der Helm, Mijntje van den Heuvel, Maaike Hiep, Dennis van der Holst, Sem van der Holst, Thomas van der Holst, Skip de Kanter, Mabel de Kanter, Maiken Kessler, Iris Klein, Susanne Korswagen, Luuc Kromhout, Jeroen Kusse, Tim Leemans, Mees van Leeuwen, Timo Lubbe, Lieke van der Meer, Robin van der Meulen, Luc Morssink, Ritik Munjal, Sjoerd Oskam, Nicolás Pesman, Felice Pitlo, Danique van der Post, Duncan den Reijer, Frank van de Riet, Desiree van Rijkhuizen, Dagmar Ros, Twan Sader, Sima Saem Aldaher, Menno Sanders, Angelo Satter, Guido Schouten, Jessica Shapiro, Tibbe Simons, Bart Slats, Floris van der Sluis, Lucas van Someren, Hannah Steenbergen, Ime Teeling, Milan Veen, Geert van der Velden, Floris Verkaik, Guido Vermeulen, Ruben Vertegaal, Joyce Vogelzang, Shenifa Volwater, Willemijn Vreeburg, Chris Vriezen, Don Vu, Amber Wessel, Thomas Westgeest, Daniël Zakrijeva

+ 4 leerlingen die geen toestemming hebben gegeven voor vermelding van hun naam op de site

 

Geslaagd voor Engels 5h:

Djente Bartels, Kim Parlevliet + een leerling die geen toestemming heeft gegeven voor vermelding van haar naam op de site

 

6vwo atheneum:

JoÎl Aanhane, Babet van Andel, Inger van den Berg, Michiel Blanken, Noa Boers, Gunnar van Borselen, Ties Brouwer, Onno Dessing (CL!), Sophie van Dijke, Roos Dubbeldam, Amber Duindam, Rosa le Feber, Esmee Franken, Rick de Graaf (CL!), Suzanne van Grol, Sam van Haandel, Sanne de Haas, Mabel Hoekstra, Mark Keijzer, Berend Kerkvliet, Jet de Kleijn, Daphne Klein, Sterre Knetsch, Conner van Kooten (CL!), Mirjam Kroese, Puk van der Laan, Pien Lankester, Zeeger van Lawick, Wendy van Leeuwen, Caitlin Lemmens, Sascha Luijken, Merel Mouthaan, Noor Ooms, Sanne Peck, Maud Remmerswaal, Marit van Rijn, Max Rodenburg, Maud Römer, Abeer Al Saaidy, Bärbel Smit, Ralf Soeteman, Irene del Solar, Wessel Steijn, Thomas Vollebregt, Kimberly Vooijs, Maaike Wolff, Marloes Zonneveld.

 

6vwo gymnasium:

Merel Ancher, Daan Boitelle, Ruben Diemel, Guido Ekelmans, Dominique Gouwentak (CL!), Hicham El Hammouti, Mare Hulshof (CL!), Liz Jaring, Aimee Lelieveld, Puck Lincklaen Arriëns, Emma Odijk, Laurens Ooms, Senna van Tilburg, Anouk Wilms

+ een leerling die geen toestemming heeft gegeven voor vermelding van zijn naam op de site.

In 5vwo maar al geslaagd voor een versneld vak:
Emma Annema (Duits) en Chloë van den Barselaar (Engels en geschiedenis).