Het Adelbert College feliciteert alle geslaagde leerlingen

4vmbo-t:

Bas Aukes, Djente Bartels, Shairé Benoit Almanzar, Christine de Boer, Marijn Borsboom, Lukas Borst, Niels Bos, Emma van Bosse, Quint van Breukelen, Mike Burgmeijer, Joey Cicilia, Britt Compeer, Jack Condon, Bjorn Dekker, Nino Dury, Giulio Favorini, Tobias Goderie, Brazil Golden, Xanne Gonggrijp, Joep de Graaf, Emmanuella Gulijeva, Yonne Haitsma, Maikel van der Ham, Safae el Hammouti, Alicia Harmes, Dylan de Heer, Yvonne van Hilten, Saskia van Hoeven, Julian Hoogduijn, Kimberly van Houten, Ben Huntelman, Donthé de Jong, Quinten Kalkers, Zoë de Knegt, Cenne van der Kooij, Lisa-May van der Kroft, Amber Lagerberg, Fiep van Langeveld, Noortje Lems, Bo-Madiba Linders, Tom Louwrier, Max van der Lubbe, Maria Mouhsen, Sarah van Os, Joep Paardekooper, Anouk van Paridon, Kewin Pietrzyk, Leilana Ravensbergen, Lars de Ridder, Noa Rijnvis, Philippe Rijshouwer, Sjoerd Sandkuyl, Isabelle Sanfelix, Ed Sanosian, Annabel Schippers, Youri Schoenmaekers, Rens Schrama, Rosalie Sluis, Tim Smaling, Lieke Snelderwaard, Tobias Stegeman, Pieter Stikkelman, Sana Sukkari, Boris Swaan, Armin Tanafour, Zoë van Tongeren, Milou Turksema, Julius Verhaar, Mees de Vilder, Sarah van Voorst, Fleur van der Zeeuw, Samantha Zeiss, Aleksandra Zivic, Jim Zonneveld, Dries de Zwart

 

5havo:

Youssef Acherrat, Jasper van Alphen, Luuk Arensman, Bram Blees, Olivier de Boer, Bjorn Bosma, Julia Brederode, Jens Bregman, Pauline Capel, Lotte Dantuma, Kain Ditmer, Lucas Doorgeest, Jusra Endlich, Carmen van Geest, Eva van der Geest, Inass Hamdi, Marith van der Heijden, Tobias ‘t Hoen, Rosita Hofman, Britt Hoogenboom, Ivy Hoogenboom, Laurens Hoogendijk, Femke Huyer, Lina Al Joubori, Joshua Kidd, Johan Kidd, Alex Knijf, Nigel Koek, Laurens Kolenbrander, Tess van der Kolk, Dave Könecke, Bart de Koning, Robin Krul, Sil Kukler, Noa van der Laan, Katoo van der Laan, Stan Lagendijk, Marissa Morits, Tim Mulder, Nowi van Olphen, Laureen van Osnabrugge, Elaine Oudshoorn, Lieke van der Ploeg, Stijn Prent, Geert de Rijk, Mick Rongen, Pepijn Smit, Elianne Swertz, Brechtje Toet, Balou Tummers, Jos van Velzen, Wout Verboon, Daphne Visser, Yannic Volman, Noa Vossenaar, Juliette van Wechem, Thijmen Wolters, Eline van Wuijtswinkel

 

6vwo atheneum:

Ilse van Andel, Milah Baumann, Gijs Berk, Fleur van Biezen, Floor Bleekveld, Pieter Bondam, Sebastiaan Boode, Jeroen Boon, Jasper Bos, Merel Bruijnzeels, Alessandro Cantarella, Jamie Condon, Mike Cooper, Julia Diemel, Mees Dijksman, Mark van der Does, Nils van der Does, Femke Ebbing, Bachar Farousi, Niels Fitton, Martijn Franken, Floor van Gent, Steven Goes, Nova Haasnoot, Jeff Hallard, Tobias Helleman, Marijn Herrebout, Esmée Hoekstra, Tijn van der Holst, Fieke de Kanter, Rosalie Knechten, Sam Kok, Ties Kukler, Mila Laauwen, Bart Lagendijk, Krijn Lankester, Annemee Lievegoed, Amy Maas, Evi van der Meij, Stef Meskers, Bob Niersman, Sam van Os, Amber van der Post, Remco Quak, Guido van Rijn, Hanan Al Saaidy, Isa van Schie, Vincent Schneider, Tariq Schouten, Joris Schrama, Friso van der Sluijs, Finn van Son, Huug Steenbergen, Baue Teeling, Manon Timmerman, Kiki Tol, Jille Verhoog (cum laude), Vincent Vermeulen, Alysia van der Weerden, Marieke Zuiker, Brian van Zuilen

6vwo gymnasium:

Chiara van Alphen, Francesco van Alphen, Noa Bosveld (cum laude), Rens Croonen, Myrthe Dijkhuizen, Linda Gras, Lisa de Haas, Willemijn van der Heijden (cum laude), Lune Koot, Olaf Oostenbrug, Stan Remmerswaal, Camille Soels, Manuela Swart (cum laude), Atakan Tektas, Lisa Vogels

7 leerlingen uit 4havo hebben versneld Engels met succes afgerond:

Maiken Kessler, Iris Klein, Luc Morsink, Menno Sanders, Jim Scholte, Benjamin Trommel, Amber Wessel

 

De volgende leerlingen uit 5vwo hebben een versneld examen afgerond:

Latijn: Dominique Gouwentak

Engels: Irene del Solar, Liz Jaring, Max Rodenburg

M&O: Conner van Kooten

Kunst Muziek: Wessel Steijn, Max Rodenburg